Kategooriad
Eripakkumised
Soovitame

Telos. Originaal - Dianne Robbins - SUUR ALLAHINDLUS - VIIMANE

Telos. Originaal - Dianne Robbins - SUUR ALLAHINDLUS - VIIMANE
Mudel: RAA027
Preemiapunktid: 0
Saadavus: Laos
Hind: 7.00€
   - VÕI -   

Telos. Originaal

Hetkel alles 1 raamat!

Norm hind 8 euri!

 

Selle sensatsioonilise raamatu tutvustamist ei saa alustada enne, kui on öeldud, et planeet Maa on õõnes, nagu on õõnsad teisedki planeedid selles galaktikas. Ja kõrgemad tsivilisatsioonid ei ela kunagi nende välispinnal, vaid nende sees. Teadus on sunnitud peagi tunnistama, et meie tulevik on mitte mingil teisel planeedil või teistes galaktikates meist tuhandete valgusaastate kaugusel, vaid siinsamas meie jalge all Maa õõnsuses.

12 000 a tagasi Atlantise ja Lemuuria vaheliste sõdade alguses jõudis 25 000 lemuurlast siiski maa sisse varju minna. Nad võtsid endaga kaasa oma kultuuri ja kõrgel järjel olevad tehnoloogiad. 12 000 a on lemuurlaste kogukond elanud Shasta mäe põues Californias, linnas, mida nad nimetavad Teloseks. Kuid Maa õõnsuses elab teisigi tsivilisatsioone, kes on pärit teisest päikesesüsteemist ja saabunud sinna miljoneid aastaid tagasi.  Maa sees leidsid nad endale rahuliku ja turvalise paiga, milleta pole võimalik ei areng ega  evolutsioon.

Dianne Robbins kirjeldab oma raamatus nende kõrgelt arenenud lemuurlaste ja teiste Maa õõnsuses elavate asukate elu. Nad elavad seal Kõiksuse seaduste, jumaliku õigluse ning jumalike standardite järgi.  Juba 1996.a. avaldas Dianne oma raamatu Telosest dikteeritud sõnumitega. Aastatel 2004-2006 ilmusid ka Aurelia Louise Jones’i kolm raamatut lemuurlaste sõnumitega. Käesolevasse väljaandesse on Dianne lisanud kõige värskemad teated (2007.a.)  nii teloslastelt kui ka Maa õõnsusest. Me saame teada palju vajalikku planeedi mineviku kohta, sest muidu ei mõistaks me olevikku; loeme valitsuste seaduslikest kuritegudest ja saladustest, mida inimeste eest praegu kiivalt varjatakse, ja suurtest muutustest lähitulevikus. Kui Maa pinnal elavate inimeste massiteadvus tõuseb ja valitsused ei pea Maa sisemuses elavaid tsivilisatsioone enam „vaenlasteks seestpoolt”,  tulevad nad oma teadmiste ja tehnoloogiatega maa alt oma kodudest välja. Nad teevad omalt poolt kõik, et Maa peal ja selle sees elavad kogukonnad ühineksid ja saaksid üheks suureks ja sõbralikuks pereks. See sündmus juhtub õige varsti ning muudab alatiseks inimkonna saatust paremuse poole. Kuid meie, Maa pinnal elavad inimesed peame omalt poolt saama teadlikumaks, me ei saa endale enam lubada harimatust ja magada edasi. Kui üks jääb arengus ja teadvuses maha, mõjutab see kõigi, kogu terviku tegelikkust ja Maa saatust.

 

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Tuletee Kristallipood © 2017