Kategooriad
Eripakkumised
Soovitame

Hingehaavad - Lise Bourbeau - SUUR ALLAHINDLUS - VIIMANE

Hingehaavad - Lise Bourbeau - SUUR ALLAHINDLUS - VIIMANE
Mudel: RAA023
Preemiapunktid: 0
Saadavus: Laos
Hind: 5.00€
   - VÕI -   

Hingehaavad - Lise Bourbeau

1. trükk - läikivate kaantega!

Hetkel olemas veel mõned raamat!

Viimased - rohkem müüki ei tule vanemat trükki!

Poodides uuem trükk 12-13 euri!

 

Raamat aitab ära tunda viit lapsepõlvekodust kaasa saadud psühhotraumat: hülgamine, mahajätmine, alandamine, reetmine ja ebaõiglus. Kartes hingele uuesti haiget saada loob väike inimene teatud käitumismudelid ehk maskid: põgenik, sõltuv, masohhist, kontrollija ja rigiidne ning võib kanda neid kogu elu. Nüüd ei ole ta enam tema ise. Seetõttu tõmbab ta oma ellu ühtlasi seda, mida kardab ega taha – hüljatakse, jäetakse ikka ja uuesti maha, alandatakse, reedetakse või tehakse aina ülekohut. Ja inimesi, kes seda talle teevad, et ta näeks, mida ta teeb iseenda ja teistega. See „kannatuste rada” kestab senikaua, kuni inimene selle teadvustab ning endale ja oma vanematele süüdistamise ja hukkamõistu andeks annab. Maa peal ei ole ainsatki hingehaavade ja ego maskideta inimest!

Selline on tee andestamise ja tingimusteta armastuseni, ja hing valib selle õppimiseks enne sündimist  vanemad, kodukoha, sotsiaal-majandusliku elukeskkonna jms.

 
Lapse psühhotraumadest kasvavad välja kõik konfliktid, abielulahutused, liigne kehakaal või vastupidi – kõhnus, aga paraku ka kõik riigisisesed ja rahvusvahelise ulatusega mässud, vastuhakud, revolutsioonid ja sõjad. Käesoleval Suureks Üleminekuks nimetatud ajal me näemegi, kuhu on inimkond jõudnud oma terveks ravimata hingehaavade ja egomaskidega.
 
Igal isiksusetüübil on aga ka kalduvus teatud haigustele ja tervisehäiretele. Nende loetelu on ära toodud iga hingehaava kirjelduse lõpus. L. Bourbeau filosoofia ongi rajatud teesile, et inimesel on vaja tervendada oma isiksust ja et see, mis haigust inimene põeb, pole nii tähtis kui see, mis tüüpi inimene on. Haigused ja vaevused on meie keha viis anda teada, milles me pole kooskõlas Armastuse Seadusega.
 
Lise Bourbeau lõpetab oma raamatu rootsi poeedi Hjalmar Söderbergi värssidega:
 
Kõik me tahame, et meid armastataks,
Aga kui ei, siis et meist vaimustutaks,
Aga kui ei, siis et tuntaks hirmu,
Aga kui ei, siis et vihataks, põlataks meid.
Me püüame äratada tundeid ligimese hinges –
Pole tähtis, milliseid.
Hing värahtab tühjuse ees
Ja otsib iga hinna eest kontakti.
 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Tuletee Kristallipood © 2018