Helisevad massaažikuulid 
läbimõõduga 4 cm
kaunis brokaadiga kaetud kinkekarbis - karbid erinevad!

Olemas 2 komplekti.

Hind 16 euri.

 

 

..............................................................

Hiina metallkuulid on kaua peetud üheks Hiina Boadingi kolmest aardest. Esimesed kuulid toodeti Mingi dünastia (1368-1644) ajal ja sajandite jooksul on neid Hiina käsitöömeistrite poolt pidevalt paremaks muudetud.
Originaalis olid need kuulid lihtsad, monoliitsed  ja silindrikujulised, hiljem hakkaid käsitöömeistrid looma seest tühje kuule ja lisasid sinna helisevad plaate, plaate, mis tekitasid kasutades kõrgeid ja madalaid toone. Neid kergeid kuule on lihtsam ja kergem kasutada ja helid aitavad kaasa lõdvestumisprotsessis, mis ongi nende kasutamise lõpptulemus.
Juhis: Kuulid võtta ühte kätte ja pöörata peos kas kellaosuti suunas või vastupäeva. See harjutus hoiab kõik käes paiknevad punktid pidevas liikumises, harmooniliselt pingutades ja lõdvestades näppude ja peopesa lihaseid. Algajad võiksid valida väiksemas mõõdus kuulid ja siis aja mõõdudes ja osavuse kasvades võtta kasutusele suuremad. Lõpptulemusena saab harjutada mõlema käega kas vaheldumisi või korraga ja samuti korraga kasutada isegi kolme-nelja kuuli kummaski käes.
Kuulide töökorras hoidmiseks: Kuulid on tehtud metallist ja seega tuleb neid hoida kuivas ja puhtana. Kuigi kuulid on tugevad ja vastupidavad, peaksid omanikud vältima nii nende ägedat üksteise vastu tagumist kui ka lööke teiste tahkete objektide või pindade vastu. Kui ei soovita neid enam pikk aega kasutada, oleks soovitav kuulid säilitamiseks katta vaha või määrdeainega.

It was emperor Jia Jing in the sixteenth century, who ordered a profound study of these Health Balls. What looks like an ordinary game, turning two metal balls in the palms of your hands, is in reality a kind of healing technique. The life energy flowing though our bodies is called Qi. This energy is channeled through the meridians, energy channels inside our body; these are connected with the body s organs and senses. In the palms of our hands are also energy points, and by turning the balls in our hands, these points are being stimulated, and the released energy will flow through the meridians to all body parts. This way, healing or improvement of ailments can be accomplished (but in no way it is a solution for every illness). These balls are available in various sizes; start with the smaller ones, and try and roll the balls alternately to the left and to the right. If this is going well, then try and roll the balls without letting them touch each other. When you have mastered this skill, then change to the bigger size. With these you can learn to turn them even on your fingertips. After some time you will notice your hands and fingers becoming suppler.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Hiina helisevad massaažikuulid - 4 cm - Päike ja Kuu - UUS

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 16.00€