Šamanistlik  aroomivesi - Aqua de Florida - pihustiga pudel 30 ml

Pakkumisel 5 pudelit -  norm hind 7 €.

Uus tellimus!  

Sildil järgmine info:

Aqua Florida on meeldiva sitruselise tooni ja salapärase toimega aroomivesi. Valmistatud 200 aastat tagasi Põhja-Ameerikast Florida mägede nooruseallikatelt pärineva retsepti järgi. Lisaks aroomivee omadustele kasutavad Aqua Floridat šamaanid ja ravitsejad üle kogu maailma, et tasakaalustada energiavälju, puhastada ruume ja mõtteid ning anda väge taotlustele.

Koostis: alkohol 96%, dest. vesi, eeterlike õlide bukett, muskusaroom, viiruk, benzoin, kollane värvaine.

Valmistatud Peruus.

Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Väldi silma ja suhu sattumist!

 

 

Agua Florida ehk Florida Vesi on üks vanemaid tänase päevani üleilmset laialdast tuntust ja kasutust leidnud tualettvesi. Esmakordselt tutvustati Agua Floridat Põhja-Ameerikas 1808 aastal. Legendi järgi pärineb aroomvesi Florida mägede nooruse allikatelt.
See omapärase iseloomuga „vesi“ on segu erinevate lillede ja tsitruseliste essentsõlidest, mis on lisatud vee- ja alkoholipõhisele alusele. Florida Vesi on saanud tuntuks oma värskendavalt kerge ja meeldiva aroomi, aga ka paljude muude kasutusvõimaluste poolest.
Tualettveele omistatakse nii energeetiliselt puhastavaid kaitseomadusi, aga ka spirituaalseid tervendavaid nüansse. Agua Floridat kasutatakse tihti shamanistlikel või spirituaalsetel rituaalidel. Näiteks on ta keskseks tööriistaks paljude Peruu Amazonase shamaanide rituaalidel ning hinnatud samaväärsena maagilistel teenistustel Aafrika päritolu kogukondades USA’s ja Kariibidel. Paljud tavakasutajad tarvitavad teda kui püha vett, mis puhastab, loob hea atmosfääri, toob head õnne ning kaitseb kurjade kavatsuste eest.
 
Shamaanid kasutavad aroomivett patsientide energiaväljade puhastamisel või raskete energiate neutraliseerimisel inimese kehal või ruumides. Praktikas tehakse lisaks vee piserdamisele ka väemärke kehaosadel ja vilistatakse sealjuures spetsiaalseid kaitsvaid meloodiaid, et kinnistada või sulgeda keha energeetiline kaitseväli. Amazonases on shamaanide koolkondi, keda kutsutakse “Perfumero’deks“ ning kes on spetsialiseerunud taoliste taimeessentside kasutamisele ravitsemisel, aga ka teatud energiate ligi meelitamiseks või nende eemale peletamiseks. 
Ajaloolis-traditsiooniliselt on Agua Florida olnud kasutusel nii keha lõhnastamiseks, vanniveele lisamiseks, haige keha hõõrumiseks palaviku korral, sääsekuplade leevendamiseks, meestele habemeajamise eelseks pehmendajaks või segatuna sooja veega habemeajamise järgseks toonikuks, ruumide lõhnastamiseks ja ruumienergiate tasakaalustamiseks, riiete triikimisveele lisamiseks, jalavannidele lisamiseks, juustele ja nahale pehmuse ja naturaalse läike andmiseks, keskendumisvõime parandamiseks, aroomiteraapilisteks seanssideks jne.
 
Kasutamine: Soovitame piserdada aroomivett oma kätele ning hõõruda neid kuni peopesad soojenevad ja iseloomulik aroom enam eraldub. Seejärel võib kogu keha kätega üle paitada, kandes kehale meeldiva lõhna ning siludes ja puhastades sedasi oma energiavälja. Protseduuri võib vajadusel korrata või sooritata see lugupidamise ja hea sooviga kellelegi teisele. Lisa alati hea taotlus või soov. 
Spreipudelist võib piserdada vett otse oma peakohal ning seejärel see kehale laiali kanda. Samuti piserdada tubades või toanurkades, kuhu raske energia koguneda võib. Ideaalne kasutada spirituaalsete tööde jooksul, aga näiteks ka pingelise koosoleku eel või järel. 
 
Ettevaatust: Tegemist on kange alkoholipõhise tootega. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada rohke jaheda veega. Tarvitada välispidiselt.
 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Aqua Florida aroomivesi - 30 ml - UUS

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 7.00€