Hiina õnnemündid kokkuseotult punase paelaga + lõputu sõlm.

Pilt müüdavast ripatsist!

Kokku 21 münti!

Pikkus ca 35 cm - Feng Shui vaskmündid ja punased paelad.

Mündi ümar kuju sümboliseerib taevast /yang/, ruudukujuline auk maad /yin/.

Punaste paeltega kokkuseotult suurendavad ripatsid õnne, rikkust, küllust ja head tervist!Mündid tulevad alati erinevad!

Ideaalne kingitus algavaks uueks aastaks - Hiina looma-aastaks!

Juba iidsetest aegadest on Hiina mündid sõmboliseerinud õnne ja kasvavat õitsengust. Kõik see on esindatud ühesainsas mündis.

Punutud pael müntidega on suurepärane illustratsioon sellest, kuivõrd ühtepõimunud me oleme oma saatuse ja materiaalse maailmaga. See demonstreerib   nende vastastikkust mõju, mis samaaegselt julgustab meid lähemalt vaatama meie hingede heaolu.

Iidsetel aegadel kanti neid amulettina, et kaitsta end haiguste, kurja ja negatiivse energia eest, aga ka selleks, et tõmmata ligi rikkust.

Mündid on kokku sõlmitud punase paelaga.

Pilt illustratiivne! Mündid on tellides alati erinevad!

Feng Shuis kasutatakse ruumide ja energiate puhastamiseks järgmist nippi:

panna klaasi 2/3 meresoola, sellele asetada 6 münti ja kallata klaas vett täis. Asetada sobivasse kohta (nt peale haigust jms) ja vesi, sool ja mündid hakkavad toimima.

Väga hea nipp rikkuse saavutamiseks on selline - matta 3 mündi bambusepotti ja asetada bambus kasvama rikkuse sektorisse, rikkuse sektorisse võib panna ka lihtsalt münte. Mündid võib asetada ka õnneümbrikutesse ja panna, sahtlitesse, kaminasimsile, ukse peale, tšekiraamatutesse ja käekotti.

6-mündiline ripats on samuti väga hea - The number 6 represents wealth and money; therefore his wonderful hanger is said to increase abundance and good fortune. It is used to both attract and sustain prosperity.Try hanging this item where you do your financial work, cash register, or in your wealth area – and watch what happens!

Natuke 7-mündise ripatsi kohta:
The number 7 is considered lucky in multiple cultures. In Chinese it is associated with increasing or rising energies, and in Pagan culture it is associated with the powerful Faerie realm. Numerology considers 7 to represent spirituality and wisdom, and traditionally 7 also represents completion or perfection - making this hanger relevant for attracting positive energy in all traditions.
 
Valmistatakse ka 8 mündiga ripatseid:
Ideal for enriching the love or partnership corner, this double hanger represents the perfect blending of partners. Bringing good fortune to mariage and relationships, it is a powerful blessing for any relationship issues.
 

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Hiina õnnemündid - amuletid - suur ripats - 21 münti - UUS

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 11.00€


Kokkusobivad tooted

Hiina Roti-aasta õnnekomplekt

Hiina Roti-aasta õnnekomplekt

Pakkuda vahva õnnekomplekt Hiina Roti-aastaks!Pilt illustreeriv!Ilusas punases sametkotis on 5 poolv..

15.00€

Amulett - Roti aasta rahakaart - Kuldne Pühvel - UUS

Amulett - Roti aasta rahakaart - Kuldne Pühvel - UUS

Pakkuda armas amulett - Kuldne pühvel Roti-aastal rikkust ja õnne hoidev kaardike. Et teha õigeid ..

0.50€