• Sinu unistus algab siit - Story Waters - SUUR ALLAHINDLUS - VIIMANE

Sinu unistus algab siit - Story Waters - viimane!

Viimased raamatud!

Müügil veel 1 raamat!

Norm hind 9 €

Mis ja kus on vabadus? Kui julgeme loobuda oma maskidest, iseenda poolt endale kehtestatud nõudest olla perfektne, täiuslik, et meeldida oma lähedastele ja ühiskonnale, leiame oma vabaduse üles ühest huvitavast kohast: otsusest ja julgusest olla ebatäiuslik. Inimene on jumal, kuid ta on seda siin ja praegu, kõige sellega, mida me oleme harjunud nimetama vigadeks ja puudusteks. Jumal on kujunemises! Inimene on arenev jumal.

Kommenteerijad Inglismaal on seda raamatut nimetanud Uue Aja Piibliks, uue ajastu märgiks ning pidanud võimalikuks, et raamat toob endaga kaasa suuri muutusi. Seda raamatut tuleks lugeda rohkem kui üks kord, sest mõjub igapäevase meeldetuletajana: ole lihtsalt loomulik!

Tegemist on Story Watersi poolt kanaldatud sõnumitega, mis raamatus on antud  „vaimuseemnetena” seitsmekümnel teemal. Autor elab Inglismaal. Õppinud viis aastat ülikoolis kliinilist psühholoogiat, mõistis ta äkki, et arstitöö pole tema jaoks. Uskudes siiralt, et paljud inimesed on oma sisemisest jõust loobunud ühiskonna ja religioossete organisatsioonide kasuks ning seetõttu eemaldunud oma südamest ja armastusest, püüab ta aidata inimestel südame tee taas üles leida.

Raamat on tõeline leid lugejatele, kes peavad end vaimseteks otsijateks.

 

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Sinu unistus algab siit - Story Waters - SUUR ALLAHINDLUS - VIIMANE

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 7.00€