• Vaimne psühholoogia - Steve Rother - VIIMASED - LÕPUMÜÜK

Vaimne psühholoogia - Steve Rother

Norm soodushind 11 €, poodides 13 €

Alles veel 2 raamatut!

Juurde tellimist enam ei tule!

Kujutage endale ette, et olete igavene Vaimne Olevus, kes on otsustanud saada Mängu kogemust inimesena Vaba Valiku Planeedil Maa. Te ise planeerisite kogu oma elu veel enne eostamist. Te ise valisite, kellena, kus ja millal sünnite. Te ise otsustasite, milliseid õppetunde tundma õppida. Te ise sõlmisite kokkulepped  ehk lepingud oma ema ja isaga ja kõigi teiste hingedega, kes pidid mängima teie kehastuses kõiki vähegi tähtsaid rolle. Kuid Maa peale jõudes unustasite kõik selle lihtsalt ära, sest niisugused olid selle Mängu reeglid… Meie kõik viibime Õppetunnis, kogu elu!

Nüüd aga kujutage endale ette neile põhimõtetele rajatud psühhoteraapia süsteemi. See ongi Steve Rotheri Vaimne psühholoogia. Steve on inimene, kes suhtleb teiselt poolt „unustuste loori” pärit oleva vaimolendite grupiga. Meie aeg on kiirenenud ja aeg on teada saada oma Eluõppetundidest, mis on sel planeedil olnud olemas alati ja mida on kokku kaksteist.

See raamat ei ole mõeldud mitte ainult psühholoogidele ja neile, kes peavad end vaimseteks inimesteks. Me kõik oleme vaimsed, kuigi paljud on selle unustanud ja peavad nüüd uuesti meelde tuletama. Ravijad võivad S.Rotheri „pioneeritöö” põhjal leida end uue väljakutse ees: õppida juurde ja omandada uusi teadmisi, et abistada oma hoolealuseid neilt nende jõudu ära võtmata (dikteerides neile, mida nad peavad tegema või võttes enda kanda liigse vastutuse nende tervenemise eest). Nüüd, uuel sajandil on kohane aidata abivajajaid nii, et nad ise jõuaksid oma sisemise jõuni. Autor on näidete varal oma ravijapraktikast illustreerinud kõiki õppetunde. Nauditav lugemine.

Sõna „psühholoogia” tähendab originaalis „hingeõpetust” (psyche). Peale piki eneseotsinguid (väljastpoolt ennast, eemalt ja kaugelt), jõuame nüüd jälle tagasi ja avastame, et oleme vaimsed olendid oma inimliku käitumise, keha ja õppetundidega…

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Vaimne psühholoogia - Steve Rother - VIIMASED - LÕPUMÜÜK

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 11.00€