Naturaalne poolvääriskivi granaat - Vahva pudelike granaadi killukestega, kaasas haagiga pael.

Mõõdud ca 1 x 3 cm. 

Imekaunis ripats, pudelis säravad granaadi tükikesed.

Õige hind 8 €.

Viimased ripatsid - juurde tellida pole võimalik!

***


Granaat - kirg, seksuaalsus, sensuaalsus, jõud, armastus, elujõud, julgus - 1. tšakra kristall!

Granaat on punase värvusega läbipaistev või ka läbipaistmatu tsirkooniumsilikaat. Tema peamised leiukohad asuvad Tšehhis (Böömimaa), Madagaskaril, Lõuna-Aafrikas, Ida-Indias ja Austraalias.
Püroop on tumepunane granaadi teisend.
 
Granaat on äärmiselt mitmekülgne abiline. Tugevdab südant ja ergutab kogu vereringet: tema toimel suureneb vereplasma ja valgete vereliblede hulk, paraneb hemoglobiini assimilatsioon. Aitab aneemia (kehvveresuse) ja sellest tuleneva väsimuse ning jõuetuse korral. Mõjub ergutavalt suguelundeile ja potentsile; on täheldatud ka ravivat toimet impotentsuse ning teiste suguelunditega seotud haiguste puhul. Tugevdab kapillaare, mis mõjub soodsalt nii bronhidele kui kopsudele. Leevendab ka liigesepõletikke (artriit, reuma) ja nahahaigusi (abstsess). Kosutab aju ja aitab mälunõrkuse korral. Tugevdab maksa, põrna ja neerude talitlust.
 
PUNASED GRANAADID annavad julgust, algatusvõimet ja elujõudu, nad aktiviseerivad seksuaalenergiat ja rõhutavad nende kandjast kiirguvat jõudu, suurendavad enesekindlust ja aitavad elus edasi jõuda. Sobivad aktiivsetele ja emotsionaalsetele inimestele. Granaat on naiseliku seksuaaljõu sümbol; tugevdades küll seksuaalset iha, võib ta aga kaasa tuua ka armukadeduse, sest erinevalt rubiinist ta seksuaalseid tundeid ei õilista.
Granaat aitab kiirustavatel inimestel rohkem praeguses hetkes elada, järgmisele sammule keskenduda ja eesmärke saavutada.
Mõjudes otseselt hüpofüüsile, sobib ta hästi mõtluskiviks, mis aitab üle saada raskemeelsusest ja depressioonist. Kivi energia aktiviseerib inimese jõuvarud.
 
ALMANDIIN on lillaka varjundiga punane raud-alumiiniumsilikaat. Suurendab keskendumisvõimet ja toob edu. Almandiini lillakas sädelus hingestab sõprust ja armastust. Keskaja alkeemikute salapärane kivi KARBUNKUL, mis pimedas hiilgas, oli arvatavasti almandiingranaat.
 
PÜROOP on punane magneesium-alumiiniumsilikaat. Tõlkes “tuline”, sümboliseerib ta lõõmavat kirge. Esoteeriliselt kujutab püroop endast jumalikku sädet, kundalini tuld, mis annab kehale elujõudu. Kivi annab vastupidavust ja algatusvõimet ning ravib masendust. Armastuses muudab püroop suhted kestvateks.
 
SPESSARTIIN on oranž või punakaspruun magneesium-alumiiniumsilikaat. Ta aitab elust suuremat rõõmu tunda ning kõigesse positiivselt suhtuda ja tõstab enesehinnangut.
Rohelised granaadid sümboliseerivad kujutlusvõime jõudu ja inspiratsiooni. Nad mõjuvad rahustavalt ja sobivad seetõttu hästi mõtluskivideks. Nende kui granaatide energia on võimas ja maalähedane, kuid neis on ka tervendavat rohelist energiat. Puhastavad meelt ja õpetavad tundma austust kõige elava vastu.
 
DEMANTOID on kaltsium-raudsilikaadi ja rohelise andradiiditeisend. Ta on granaatidest kõige väärtuslikum. Teda leidub peamiselt Uraalides ning möödunud sajandil oli ta vene aadlike seas kõrges hinnas. Tema energia on värskendava ja raviva toimega.
 
UVAROVIIT on smaragdroheline kaltsium-kroomsilikaat. Ta on küllaltki habras ja teda ei saa lihvida. Ta suurendab kujutlusvõimet ja lisab kandjale sära. Muudab meele selgeks ja rahulikuks ning aitab hingehädade puhul. Samuti tugevdab ta südant ning muudab inimese kannatlikumaks.
Mustad granaadid vabastavad hirmudest ja suurendavad mõistmisvõimet.
 
 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Granaat - energiat andev ripats - pudelike paelaga - ALLAHINDLUS - LÕPUMÜÜK

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 6.00€