Naturaalne poolvääriskivi tsitriin, töötlemata tükk, murtud suurest kobarast

Mõõdud ca 7 x 4,5 x 4 cn.

Kaal ligi 100 grammi.
 
Brasiiliast
 
Pildid müüdavast tipust!
Norm hind 12 euri!
 
 
 
 
Tsitriin on võimas puhastaja ja taastekitaja. Kannab päikese jõudu ja on erakordselt headtegev. Soojendab ja annab energiat ning kõrget loovust. Ei vaja kunagi puhastamist. Kivi neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning kaiteb seetõttu suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil. Kaitseb aurat, puhastab tšakraid (eriti päikesepõimikut ja nabatšakrat). Aktiveerib kroontšakra ja avab intuitsiooni, puhastab ja tasakaalustab peenkehasid, joondades need füüsilise kehaga.
 
Tsitriin on küllusekivi - tõmbab ligi õitsengut ning rikkust, edu ning kõiki häid asju. Tsitriin on õnnelik, helde kivi ja innustab teid jagama seda, mis teil on, lisaks säilitada olemasolevat. Annab rõõmu kõigile kivi omanikele, nukrusel ja negatiivsusel pole kohta tsitriini lähedal.
 
Tõstab enesehinnangut ja eneseusaldust. Soodustab isikupära, parandab motivatsiooni, aktiveerib loovust ja julgustab eneseväljendust. Oivaline vahend depressioonist ja hirmudest ülesaamisel. Tsitriin edendab sisemist rahu, et tarkus saaks esile tulla.
 
Tsitriin suurendab elurõõmu, kaotab viha. Füüsiliselt annab energiat ja kosutab füüsilist keha. Ülimalt tõhus kroonilise väsimuse sündroomi korral ja pöörab süveneva haiguse paremuse poole. Kivi ergutab seedimist, põrna ja pankreast. Hoiab ära nakkused neerudes ja põies, aitab silmaprobleemide korral, viib verest välja mürke, aktiveerib harknääret ja tasakaalustab kilpnääret. Sel on soojendav mõju ja tugevdab närve. Tsitriin on väljutaja - leevendab kõhukinnisust ja kõrvaldab tselluliidi.
 

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Tsitriini tipp - ALLAHINDLUS

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 11.00€