• Kivilegendid - Liina Veski - ALLAHINDLUS

Kivilegendid - Liina Veski

Sooduspakkumine!

Norm hind 10 €

 

Öeldakse, et miski ei juhtu niisama—kõigel on mingi mõte ja põhjus. Küllap ka sellel, et otsustasid just selle raamatu kätte võtta ja uudistada...
Raamat ,, Kivilegendid,, on kõige uuem kokkuvõte vääris- ja poolvääriskivide maagilistest ning tervendavatest omadustest. Siia kogutud materjal on tõlgitud erinevatest keeltest ja sõnastatud kokkuvõtlikult, kasutades vaid seda infot, mis erinevates allikates kordus ning on seega usaldusväärsem. 
Samuti kasutas koostaja oma tähelepanekuid ja teadmisi, mis tulenevad ligi 17 aasta pikkusest kogemusest kividemaailmas. ,,Kivilegendid,, ei sisalda fotomaterjali, kuna fotod ei suuda edasi anda kivide kordumatut ilu ja seda erilist sidet, mis võib Sul mõne kiviga tekkida. 
Pealegi on tänapäeval palju võimalusi imeteleda ja tutvuda kividega nö. silmast-silma. Paljude jaoks on sellised poed ja salongid ammu tuttavad ja armastatud kohad. Kindlasti on kividemaailm aga mõnele lugejale veel uus ja raamat kutsubki seda toredat ja võluvat maailma avastama.
,,Kivilegendid,, sobib nii kivihuvilisele, kes soovib leida põnevat infot juba olemasolevate kivide ja kividest ehete kohta kui ka abimeheks uute ostuotsuste tegemisel. Samuti sobib raamat väga erilise kingituse otsijale, aidates valida ideaalse vääriskivi oma kallimale kingitavasse ehtesse. Ja lõpuks on Sinu käes olev raamat ka ise väga tore ja väärtuslik kingitus.
 
 
ISBN 9789949305674
ILMUMISAASTA 2012
KEEL eestikeelne
FORMAAT Kõvakaaneline
LEHEKÜLGI 147 lk
MÕÕT 155x110x15 (mm)
KIRJASTUS TERVISE EDENDAMISE SELTS MTÜ
 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Kivilegendid - Liina Veski - ALLAHINDLUS

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 8.00€