Tervis kogu eluks - Hildegardi taimeravi saladused

Norm hind 15 €

Hildegard Bingenist oli oma ajastu suur naine ja suur müstik, kes jättis endast maha jälje, mis ulatub tänasesse päeva. Ta oli teoloog ja prohvet, ravitseja ja filosoof, helilooja ja luuletaja. Kõik, mille ta lasi kirja panna, kõlab ka täna nagu uus, sest tema maailmapilt oli terviklik ja puhas. Teda lugedes ja kuulates pole üldse tähtis, et ta elas aastatel 1098 – 1179, sest tema sõnum aegade tagant on imeline ja isegi intrigeeriv.

Oma lummavas alternatiivmeditsiinis visandab Hildegard mitmekülgse pildi tervetest ja haigetest inimestest ning näitab konkreetseid viise tervislikuks eluviisiks ja õigeks elukorralduseks. Ta räägib iseendaga rahus elamisest, ligimese ja keskkonna armastamisest ning mõõdukas olemise tähtsusest. Ta rõhutab õige toitumise tähtsust tervisele ja suunab valima õigeid toiduaineid ning kirjeldab igat taime, looma, lindu või vääriskivi ja metalli põhjalikult.

Raamatust saate lugeda Hildegardi õpetusi ja soovitusi
- kuidas olla terve ja milliseid profülaktilisi abinõusid selleks kasutada;
- retsepte südame-, põrna- ja seedeelundite haigestumiste puhuks;
- juhiseid ja retsepte oma köögis toimetamiseks, et olla terve või saada terveks.

See raamat on esimene Hildegardi terviseraamatute sarjast ja mõeldud kõigile, keda huvitab elamine terve inimesena.

Hildegard ise ütleb: „Ma nägin neid lugusid mitte väliste silmadega ja kuulsin mitte väliste kõrvadega, ma nägin seda kõike ainuüksi oma vaimus…“

 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Tervis kogu eluks - Hildegardi taimeravi saladused - ALLAHINDLUS

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 13.00€