• Kuula oma keha - Lise Bourbeau

Kuula oma keha - Lise Bourbeau

Sooduspakkumine!

 

Mitmete bestsellerite autor ja lektor L.Bourbeau on suurima isiksuse arenguga tegeleva kooli asutaja Quebec´ is (Kanadas). Tema seminarid on populaarsed enam kui 15 riigis. 
Eesti keeles on seni ilmunud kaks L. Bourbeau raamatut – „Ravi terveks oma hingehaavad ja leia oma tõeline Mina” ning „Sinu keha räägib: ARMASTA ENNAST!” 
L. Bourbeau filosoofia aabitsatõed leiab lugeja aga käesolevast raamatust. See on kokkuvõte tema pikki aastaid kestnud otsingutest, uuringutest ja isiklikest tähelepanekutest. Teatud mõttes võiks seda nimetada inimeseks olemise õpetuseks. Seni oleme tegelenud vaid oma füüsilise keha ja selle elementaarsete vajadustega. Aga meil on ka emotsioonide- ja mentaalkeha ning kui me ei arvesta nende normaalseks funktsioneerimiseks vajalike tingimustega saame kohe signaali probleemide näol elus ning lõpuks haiguste vm vaevuste näol füüsilises kehas. Ja kaose maailmas… 
Kui viimasel ajal ilmub aina rohkem ja rohkem raamatuid, millest loeme, et inimene on jumal, siis L.Bourbeau avab käesolevas raamatus selle väite sisu. 
Raamat aitab neil, kes selle valivad, saada iseenese peremeheks ja võtta oma elu eest vastutus enda peale. Ja taasavastada, et ta on JUMAL.
 
 
ISBN 9789949184996
ILMUMISAASTA 2014
KEEL eestikeelne
FORMAAT Pehmekaaneline
LEHEKÜLGI 196 lk
MÕÕT 210x147x15 (mm)
TÕLKIJA(D) MIRJAM VESKI
KIRJASTUS TERVISE EDENDAMISE SELTS MTÜ
 
 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Kuula oma keha - Lise Bourbeau

  • Mudel:
  • Saadavus: Laos
  • 10.00€