Kaunis naturaalsest poolvääriskivist vikerkaare-fluoriit) ripats Pealuu.

Mõõdud ca 2 x 2,5 x 1,5 cm

Ainus selline!

Norm hind 15 €

Mida ütlevad maiade hõimuvanemad?

Kristallides on salvestatud energia kogu nende eksistentsi jooksul, mil Maa on ümber Päikse liikunud. Tulevikus on kristallid, mis annavad valgust ja juhendust nii teistest reaalsustest kui dimensioonidest.

Kristallpealuude kuju - sümbol – kolp

Kolba kuju seostatakse lääne kultuuriruumis surmaga, see on surma ja näiteks ohtlike ainete-kemikaalide, samuti ka piraatide ja igasuguste gängide sümbol. Kuid paljudes iidsetes kultuurides, eriti need, kes nägid surma elu osana ja kes austasid surma ja teistpoolsust, olid pealuud väga auväärsel kohal. Pealuusid kasutati tseremooniates ja rituaalides, et luua ühendus kõrgema teadvuse ja esivanemate ja lahkunute tarkuseteadvusega. Väga palju on kristallpealuusid seostatud kirjanduses iidsete maiade kultuuriga ja seetõttu on ka tänapäeval kristallpealuudega seotud maiade hõimuvanemad.

Miks just inimkolp? Mitmed kristallpealuude valmistajad ja meistrid on jaganud oma kogemusi, et niipea kui kristallile raiutakse-lihvitakse sisse silmaavaused, nad tunnetasid energia nihet või muutust ja see aktiveeris mingi osa kristallide teadvusest. See omakorda andis edasi olulise info, et kristallpealuudel on teistsugune energia kui kristallil, millest seda valmistati. Kõik kristallpealuudega töötavad inimesed on ühel nõul, et kolba kuju loob unikaalse ja erineva energiasüsteemi, mis väljub kristalli enda energiasüsteemist.

Täna veel ei osata selgitada, mis see uus energiaväli on ja miks see tekib. Ja miks just kristallpealuu lülitab end energiavälja, mis on oma sageduselt oluliselt kõrgem? Kas see on võti info ja energiavälja, mis aitab meil mõista inimese tegelikku olemust?

Pealuu kuju on sümbol

Juba iidsed egiptlased teadsid, et sümbolid on kõrgema teadvuse keeleks, mis töötab läbi südame, mitte läbi aju. Needsamad egiptlased defineerisid ka erinevuse ajus toimiva teadvuse, mis tähendas toimivat ellujäämissüsteemina igapäevaelus ja tegeliku (kõrgema) teadvuse vahel, mis töötab läbi südame ja sümbolitena. Nende traditsioonis oli pealuu vorm sümbol, mis räägib läbi meie südame ja ühendab meid meie kõrgema teadvusega. Ja käesoleval ajal ühendavad paljud inimesed end südameenergiatega ja seetõttu on kasvanud ka huvi kristallpealuude vastu - läbi südame me alateadlikult või teadlikult mõistame selle sümboli tähtsust.

Kristallpealuude peamised omadused

Me oleme spirituaalsed olendid, kellel on maine olemus. Meie kasutuses on kõrgtehnoloogiline instrument - füüsiline keha - mida toetab ja millega kooskõlas tegutsevad energeetilised kehad. Tegelikult meie keha töötab vägagi automaatsel režiimil, enamus kui mitte kõik kehasisesed ja välised anatoomilised protsessid ei ole meie poolt kontrollitavad ega juhitavad, küll aga saame me neid protsesse mõjutada - mõjutades seda, mida meie 9 füüsilist avaust tarbivad. Ja kogu selle jumaliku instrumendi on asustanud teadvus - meie hing, mis on nagu kontiinium, mis liigub väljaspool aega ja ruumi. Ja see jumalik instrument annab võimaluse hingele ennast kogeda, mille võimalused on lõpmatud.

Täna me ikka veel ei mõista täielikult, milline instrument on meie käsutuses ja milliseid kogemise võimalusi see pakub. Meie ühiskonda valdab paljudes aspektides hirm, mis võimendab duaalsust ja mis üksikisiku tasandil tasandis alandab meie sagedust, mis omakorda võimaldab meil näha ja kogeda ainult kõige tihedamat reaalsust. Kui me teadlikult tõstame oma sagedust, siis see võimaldab meil ligi pääseda, tunnetada, mõista ja kogeda energiaid, mis on osa meie enda olemusest.

Kristallpealuud on suurepärased vahendid ja teadlikud olendid - kes aitavad meil mõista oma vaimset olemust, tõsta sagedust ja kogeda oma peenemaid aspekte.

Selleks, et kristallpealuusid mõista, peame uurima neid metafüüsiliselt. Kristallpealuud võimendavad kristallide omadusi, kuigi see on rohkem tõsi aktiveeritud pealuude puhul.

Kristallpealuude peamised omadused on siis järgmised:

 1. Energiate PEEGELDAJA - töötades kristallpealuudega sa vaatad peeglisse. Kristallid usutakse olevat puhta teadvuse hoidjaks, seega nad peegeldavad sinu teadvuse seisundit. Nad peegeldavad meie teadlikkuse taset. Seega toovad esile selgelt meie olemust, mis aitavad meil muuta oma tumedamat poolust, seda, mis meid enam ei teeni.
 2. Energia MURDJA - "refraction" on füüsikaline termin, vikerkaare efekt, valguse muutumine erinevateks värvideks. Metafüüsiliselt aitab meie enda olemust näha erinevate aspektide läbi.
 3. Energiate EDASTAJA (transmitter) - nagu raadio, tv, telefon, ka inimene. Paljud inimesed jagavad oma kogemusi kontaktidest kõrgemate olenditega läbi kristallpealuude. Kes siis räägivad läbi kristallpealuude? Kõrgemad teadvused, olevused saavad saata infot läbi kristallpealuude ja siin on oluline kristallpealuude aktiveerimine, et need sagedus oleks võimalikult kõrge ja ligipääsetav puhta teadvuse poolt. Ole skeptiline. Paljud vaimsed olevused saavad kontakteeruda inimolenditega kristallpealuude abiga.
 4. Energiate HARMONEERIJA - pole kõige levinum omadus, mida kasutatakse. Harmoniseerimine aitab luua sidet teejuhtidega, taimede, inglitega jms.
 5. Energia ja info SALVESTAJAD - paljud usuvad, et see omadus on peamine põhjus, miks kristallpealuud on loodud. Nad usuvad, et meie esivanemad salvestasid siia teadmised, mis aitavad meid üleminekuajal. Näiteks teaduses kasutatakse 3D hologramme info salvestamiseks. See töötab valgusega ja teiste elektromagnetiliste impulssidega nagu meie mõtted ja kavatsused. See ei ole veel perfektselt välja töötatud, kuid toetab uskumust, et kristallpealuud saavad infot hoida ja salvestada.
 6. Energiate VÕIMENDAJA - see lähtub peegelduse omadusest. Kui sa oled armastuse seisundis, siis kristallpealuud võimendavad Sulle seda energiat. Seega mediteerides, kontsentreerudes sinu seisund peegeldub ja seega võimendub. See kehtib nii positiivsete kui ka negatiivsete tunnete ja seisundite kohta. Kristallpealuud teeb eriliseks see, et lisaks kristallide omadustele on tal omad lisaomadused, mis suurendavad kristallide mõju.
 7. MUUD OMADUSED - võimekus fokuseerida, on palju vahendeid nagu küünal, mantra jne, kuid kristallpealuu võime peegeldada, murda ja võimendada teeb ta unikaalseks tööriistaks. Fokusseerimine kehtib eriti aju kohta, kuna on palju stimulante, mis kurnavad aju (tv, info, toit), kuid muutes aju fookust saame seda kasutada oma teadvuse laienemise tõlgendamiseks ja kogemiseks. Lisaks on kristallpealuudel võimekus salvestada sündmusi (mõtle, mis infot võivad sisaldada iidsed pealuud).

Kristallpealuud on võimsad tööriistad isiklikuks arenguks ja transformatsiooniks, erinevate oskuste arendamiseks ja teadlikkuse laiendamiseks. Nad aitavad meie aju potentsiaali avada, parandada meie psüühilisi oskusi, tervendada ja tasakaalustada. Nad on väärt avastamist ja uurimist, et nende täielik potentsiaal avada. 

Kuidas kristallpealuud valida?

·       See kristallpealuu, mis sinuga kõige rohkem resoneerib, ole ühenduses oma südamega!!!, ja ära lähtu meelest ja egost.

 • Küsimus: "miks mulle on kristallpealuud vaja?" "Mis on eesmärk?"
 • Meditatsiooni ja enesearengu tööriist, ravimine, energiate uurimine ja mõistmine.
 • Mis on sinu jaoks kõige optimaalsem kristall, mida ma vajan?
 • Valmistamine viis ja stiil – siin on palju erinevaid variante.
 • Suurus - jah ja ei. Oluline on aktiveeritus, erinevatel suurustel on erinev energiaväli.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha

Fluoriit - ripats - Pealuu - SOODUSPAKKUMINE - VIIMANE

 • Mudel:
 • Saadavus: Laos
 • 14.00€